Zasady świadczenia usługi newsletter

 

 1. Usługa Newsletter umożliwia zainteresowanym osobom automatyczne otrzymywanie informacji o prowadzonych i planowanych działaniach firmy, ofercie sprzedażowej oraz informacji z nowościach produktowych.
 2. Korzystanie z usługi Newsletter jest dobrowolne.
 3. Administratorem danych zebranych podczas rejestracji jest "LŁ" Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k., z siedzibą przy ulicy Wrocławskiej 43, Byków, 55-095 Mirków k. Wrocławia.
 4. W celu świadczenia usługi Newsletter pozyskiwane są jedynie dane osobowe w postaci nazwy adresów poczty elektronicznej. Dane nie są wykorzystywane do realizacji innych celów.
 5. Dane osobowe są podawane wyłącznie i dobrowolnie przez użytkowników Newslettera, jednakże warunkiem realizacji usługi Newsletter jest podanie danych osobowych i wyrażenie zgody na ich przetwarzanie.
 6. Dane będą przetwarzane bezterminowo lub do czasu ich usunięcia przez użytkownika.
 7. Użytkownik Newslettera podaje swoje dane w procesie rejestracji oraz ma możliwość dostępu do nich, ich aktualizacji bądź usunięcia.
 8. Usunięcie danych można dokonać poprzez użycie funkcji „REZYGNUJĘ Z NEWSLETTERA”. W przypadku zmiany adresu e-mail, użytkownik powinien użyć funkcji „REZYGNUJĘ Z NEWSLETTERA” oraz dokonać ponownej rejestracji.
 9. Usunięcie danych z Newslettera oznacza rezygnację z usługi.
 10. Dane nie będą udostępniane odbiorcom danych w rozumieniu art. 7 pkt 6 ustawy o ochronie danych osobowych.
 11. W przypadku jakichkolwiek problemów lub pytań prosimy o kontakt z działem obsługi klienta e-mail: handlowy@langelukaszuk.pl.