Nasze kolekcje

Linie opraw łazienkowych

Wszystkie energooszczędne oprawy marki Paulmann stworzone do instalacji w łazience posiadają stopień ochrony od IP44 do IP65. Gwarantuje to pełną ochronę przed wilgocią oraz kroplami spadającymi ze wszystkich stron.

W asortymencie znajduje się cała gama opraw sufitowych o różnych kształtach, wykonanych ze stopu aluminium, żelaza szczotkowanego oraz tworzywa sztucznego. Bogata oferta zawiera również unikatowe systemy podłogowe oraz naścienne – od podłużnych, futurystycznych lamp-listew, aż po podświetlane lusterka powiększające, które idealnie nadają się do makijażu w łazience.
Wszystkie wykonane są ze szkła i chromu.

Neordic

Oprawy wiszące, podłogowe i stołowe inspirowane naturalną i funkcjonalną Skandynawią. Cechuje je elegancja wyrażona poprzez prostotę, ciepło barw i naturalne materiały. W kolekcji drewno zestawione jest z połyskiem miedzi i rustykalnym betonem lub złotem na tle delikatnej zieleni. Czarny lub biały marmur harmonijnie dopełnia złoto i szkło, a czarny matowy metal pojawia się obok jasnych tkanin. Kolekcja Neordic to nowoczesność i klasyka w jednym – tak jak sama Skandynawia.

U-rail

U-rail, czyli elastyczny system szynowy, to efektowne rozwiązanie pozwalające na uwolnienie naszej kreatywności. Do montażu bezpośrednio na suficie. Nie wymaga zastosowania transformatora . W ofercie znajdują się kompletne zestawy, lampy wiszące oraz spoty. Szyny dostępne w różnych długościach, białe lub w odcieniu matowego chromu.

Linia ogrodowa – 24 V

Doskonałe rozwiązanie do indywidualnej aranżacji oświetlenia wokół domu, na tarasie i w ogrodzie. Energooszczędne oprawy linii 24 V idealnie sprawdzają się w oświetlaniu drzew, krzewów, rabatek czy oświetleniu domu wokoło. Stałonapięciowy system przewodów LED 24 V gwarantuje bezpieczeństwo i wygodę instalacji. Kable w systemie Plug and Shine można kłaść bezpośrednio na podłożu, a stopień ochrony IP68 całkowicie chroni je przed wnikaniem wody i wilgoci. Aby cieszyć się wysokiej jakości, estetycznym i funkcjonalnym światłem wystarczy połączyć wszystkie elementy systemu. Oferta ogrodowa Paulmann to również bogaty asortyment mobilnych opraw zewnętrznych – akumulatorowych, wielofunkcyjnych i oferujących takie rozwiązania, jak powerbank czy głośnik z technologią Bluetooth.