79,32
zł
105,76
zł
bez VAT:
64,49
zł
Czujnik ruchu i zmierzchu YourLED Night w połączeniu z taśmami LED zapewni komfortowe przemieszczanie się w twojej sypialni po nastaniu zmroku i po wykryciu ruchu. Zakres regulacji czasu od 30 sekund do 10 minut.
- Można łączyć z taśmami LED YourLED
- Prosty system konektorów ułatwiający instalację
- Czujnik ruchu i zmierzchu: automatycznie załączenie po nastaniu zmroku i wykryciu ruchu
- Czas ustawień czujnika: 30 sekund do 10 minut - ustawienie ręczne
- Wymiary 31 x 48 x 36 mm.
- Gwarancja : 5 lat
Paulmann to synonim designu i elegancji. Tworzymy dla ludzi, którzy podobnie jak my, postrzegają oświetlenie jako nieodłączny element dekoracji. W ofercie Paulmann znajdziecie niebanalne oświetlenie wysokiej jakości do mieszkań, domów i ogrodów. To ponad 3 tysiące designerskich opraw oświetleniowych, źródeł światła i systemów oświetlenia, które znają i doceniają architekci na całym świecie.
Konsumenci pokochali nas m.in.: za systemy szynowe URail czy ProRail3, system ogrodowy Plug&Shine, nietuzinkowe oświetlenie łazienkowe oraz wiele niebanalnych lamp czy źródeł światła. Systemy oświetleniowe Paulmann wyróżniają się prostą technologią montażu. Funkcjonalność i specjalne rozwiązania szczególnie doceniają instalatorzy oświetlenia.
| SKU | PL70961 |
|---|---|
| Producent/Marka | PAULMANN |
| EAN | 4000870709610 |
| Rodzaj | taśma LED |
| Przestrzenie | salon, przedpokój, biuro, kuchnia, sypialnia, pokój dziecka, jadalnia, łazienka |
| Kolor | srebrna |
| Materiał obudowy | Tworzywo sztuczne |
| Napięcie zasilania [V] | 12 V |
| Zastosowanie | wewnętrzne |
| Montaż | uniwersalny |
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Klasa ochronności | III |
| Ustawienie czasu | 30 sek. - 10 min. |
| Z wyłącznikiem | nie |
| Technika sensorowa | PIR |
| Średnia trwałość [godz.] | 30000 |
| Długość [mm] | 36 |
| Szerokość [mm] | 48 |
| Wysokość [mm] | 31 |
| Gwarancja | 5 lat |
| Waga z opakowaniem [kg] | 0,06 |
| Dane producenta | Paulmann Licht GmbH Quezinger Feld 2 , 31832 Springe Germany. Kontakt: info@paulmann.de |